در حال بارگزاری ...

آبدیت جدید برای گوشی های شیائومی

کمپانی شیائومی به بروزرسانی محصولات مختلف خود، از جمله دستگاه های قدیمی و ارزان قیمت بسیار معروف است. صرف نظر از سیستم عامل اندروید جدید، این شرکت چینی معمولا از اکثر ویژگی های ارائه شده در نسل بعدی MIUI که همان رابط کاربری در دستگاه های هوشمند خود استفاده می کند می باشد. حال به نظر می رسد که جدیدترین گوشی های ردمی ، یعنی شیائومی ردمی 8،  گوشی شیائومی ردمی 8A وشیائومی ردمی 7A قرار است به نسخه 12 رابط کابری MIUI مجهز شوند. این نسخه از رابط کاربری برای اولین بار در آوریل سال 2020 معرفی شد. از آن زمان به بعد، شیائومی در تلاش است تا رابط کاربری بهبود یافته جدید را به دستگاه های مختلف خود در سراسر جهان منتقل کند.
آبدیت جدید گوشی های ردمی 8 و ردمی 8A درست مثل مدل شیائومی ردمی 7A در ابتدا با رابط کاربری MIUI 10 و اندروید 9 (پای) عرضه شدند. این محصولات سپس به رابط کاربری MIUI 11 و سیستم عامل اندروید 10 ارتقا پیدا کردند.

حال به نظر این بروزرسانی نسخه جدید رابط کاربری شیائومی MIUI روی گوشی ردمی 8 برای نسخه های جهانی گلوبال ، EEA و نسخه های روسی ارائه شده است.

از طرف دیگر، چین و EEA می توانند بروزرسانی جدید رابط کاربری Miui را دریافت کنند. بدین ترتیب، رابط کاربری روی گوشی های ردمی (به غیر از نسخه جهانی ردمی 8) در حالت بتای پایدار قرار می گیرند که بعدها پس عرضه بروزرسانی نهایی، به حالت پایدار می آید.


دارندگان گوشی شیائومی ردمی 7A نیز در برخی نقاط جهان می توانند بروزرسانی نسخه جدید رابط کاربری MIUI را دریافت کنند. توجه داشته باشید که بروزرسانی جدید شامل نسخه بتای پایدار از نرم افزار می شود، که عرضه نهایی پیش از بروزرسانی اخر است. طبق گزارش های مختلف، گوشی های شیائومی ردمی 8 و 8A ممکن است در آینده به نسخه 12.5 رابط کاربری MIUI مجهز شوند.

نظر خود را وارد نمایید.
خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
دسته بندی ها
موبایل و تبلت
تجهیزات و ابزار سلامت
خانه و آشپزخانه
صوتی و تصویری
لپ تاپ
سبک زندگی