حدود ارزش شیائومی در بازار بورس مشخص شد! سهام در هنگ کنگ عرضه خواهد شد

بدون دیدگاه

mi 8 title

چند ماهی است که شیائومی، در هنگ کنگ سخت کار می کند تا سهام خود را به صورت عمومی در بازار بورس چین عرضه کند. مهم ترین چیزی که در این باره است، ارزش گذاری این غول گوشی است. قبلا شایعاتی در مورد بالا بودن آن بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار بود.

 

اخیرا، پس از ارائه مدارکی توسط شیائومی به بازار بورس، کارشناسان در مورد ارزش شیائومی، اطلاعاتی ارائه داده اند. در این پست، اطلاعاتی در این باره به شما خواهیم داد.

 

با توجه به Goldman Sachs ؛ ارزش شیائومی بین ۷۰ تا ۸۶ میلیارد دلار است. Morgan Stanley ؛ یکی از مسئولان شیائومی برای ارائه سهم این کمپانی، می گوید که این هفته از ۸۴٫۸ میلیارد خواهد گذشت.(شاید دلیل آن، فروش گوشی های سری Mi 8 باشد.) با توجه به JP Morgan Chase Bank ؛ ارزش شیائومی می بایستی بین ۷۱ تا ۹۲ میلیارد دلار باشد.


ارزش شیائومی، حدود ۸۴ میلیارد دلار است.


xiaomi-corporation

xiaomi-corporation

شرکت CLSA می گوید: شیائومی در بخش اینترنت(مثلا اینترنت اشیا و خدمات مختلف)، پیشرفت فوق العاده ای داشته است. دلیل اصلی آن، سبک بازار یابی و فعالیت خاص شیائومی است. اخیرا این روش درآمد زایی، توسط نویسندگان زومیت، کاری نادرست تلقی شده بود. به ادعای CLSA، ارزش شیائومی بین ۸۰ تا ۹۰ میلیارد دلار است.آنالیزر های دیگری تحت عنوان  Credit Suisse analysts، معتقد اند که ارزش شیائومی بین ۷۱ تا ۹۴ میلیار دلار است.

XIAOMI’S VALUE- Credit Suisse analysts

XIAOMI’S VALUE- Credit Suisse analysts

با توجه به نظرات کارشناسان، ارزش شیائومی کمتر از ۷۰ میلیارد دلار نیست. اما کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار است. با توجه به Hong Kong Economic Times ، به طور خلاصه بگویم، که تا پایان جولای، عرضه سهام شیائومی در بازار بورس چین، تمام خواهد شد.

 

منبع:GizChina


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *