فروش Redmi 5A شیائومی از یک میلیون نسخه گذشت

بدون دیدگاه

Redmi 5A

فروش Redmi 5A شیائومی از یک میلیون نسخه گذشت

شرکت شیائومی هر سال اسمارتفون های جدیدی را در بازار عرضه می کند تا رضایت طرفداران خود را جلب نماید. از این رو پیشتر شاهد عرضه گوشی هوشمند میان رده Redmi 5A بودیم که طراحی باکیفیت و مشخصات کارآمدی داشت. این اسمارتفون در طراحی شباهتی به دیگر محصولات شیائومی داشته و با قیمتی مقرون به صرفه روانه بازار چین و دیگر بازارهای آسیایی شد. استقبال از این اسمارتفون در سطحی بالا بود که توانست مورد توجه قرار گیرد و به فروش بزرگی در بازار هند برسد.

براساس گزارش های تازه انتشاریافته، Redmi 5A شیائومی در کمتر از ۱ ماه به فروش ۱ میلیون واحدی دست پیدا کرد. انتظار نمی رفت فروش محصول شیائومی در بازارهای مقصد به این تعداد برسد اما به نظر می رسد طرفداران این برند در کشورهایی موردنظر بسیار بوده و توانست به فروش بالایی در این مناطق با جمعیت میلیاردی دست پیدا کند. Manu Kumar مدیر بازاریابی شیائومی در گزارشی این خبر را اعلام کرده و چنین فروشی را برای اسمارتفون رده پایه Redmi 5A بسیار غیرقابل پیش بینی می دانسته است.

بسیاری هستند که Redmi 5A را با توجه به مشخصات کارآمد و طراحی جذاب با قیمت مقرون به صرفه می پسندند، گوشی هوشمند موردبحث نیز با چنین ویژگی های مثبتی توانسته فروش رضایت بخشی را رقم زند.

از مشخصات Redmi 5A شیائومی باید به صفحه نمایش ۵ اینچی ۷۲۰ پیکسلی، حافظه رم ۲ یا ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ یا ۱۶ گیگابایتی و برخی دیگر پرداخت. چنین مشخصه هایی اگرچه رده بالا نیستند اما می توانند با توجه به قیمت مقرون به صرفه شیائومی کارآمد به شمار روند.

بسیاری مایل نیستند برای خرید گوشی هوشمند هزینه های بسیاری صرف کنند و در این میان Redmi 5A یک اسمارتفون قابل توجه بوده و می تواند رضایت را جلب کند. چنین فروشی اگرچه از نظر شیائومی غیرقابل پیش بینی بود اما از آنجایی که محصولات کمپانی شیائومی عمدتا پرفروش هستند، این موضوع شامل  Redmi 5A  نیز می شود.

از مشخصات اسمارتفون میان رده  Redmi 5A باید به حافظه رم ۲ یا ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۶ یا ۳۲ گیگابایتی و برخی دیگر اشاره داشت. چنین حجم بالا فروشی نشان می دهد شیائومی توانسته محصولی را در بازار عرضه دارد که ویژگی های سخت افزاری بزرگی داشته و می توان عملکرد مناسبی با توجه به قیمت مطلوب از خود نشان دهد. شیائومی اخیرا  Redmi 5A را عرضه داشت و در این میان استقبال بالا فروش احتمال می رود شامل سایر مدل های برند چینی شود.

منبع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *