رونمایی شیائومی از Mi Mix 2S در MWC 2018

بدون دیدگاه

Mi Mix 2S

رونمایی شیائومی از Mi Mix 2S در MWC 2018

براساس گزارش ها شرکت شیائومی قصد نداشته پرچمدار خود Mi 7 را در جریان نمایشگاه MWC 2018 رونمایی کند و در مقابل چند میان رده را برای این رویداد در نظر گرفته است. از جمله آن باید به Mi 6X و Mi Mix 2S  اشاره کرد که هر دو مدل مشخصات میان رده ای داشته و از کیفیت ساخت قابل توجهی برخوردار خواهند بود. شیائومی Inc یکی از برندها مطرح صنعت تولید تلفن هوشمند بوده و قصد دارد رویداد MWC 2018 را با معرفی چند گوشی هوشمند غیر پرچمدار سپری کند. این طور که پیداست کمپانی های مختلف از معرفی پرچمدار خود در این رویداد صرف نظر کردند و تنها سونی و سامسونگ بوده که این رویداد را برای معرفی پرچمداران هدف قرار دادند.

تاکنون شایعات بسیاری درباره اسمارتفون های نمایشگاه بارسلون شیائومی منتشر شده و براساس گزارش ها Mi Mix 2S به عنوان یک پرچمدار معرفی خواهد شد. این اسمارتفون را باید مدل ارتقایافته Mi Mix 2 محسوب کرد و از طراحی نیز شبیه به مدل اصلی بهره می برد. اطلاعات بسیاری درباره این اسمارتفون فاش شده که نشان می دهد با گوشی هوشمند پرچمداری رو به رو هستیم. اسمارتفونی که مشخصات رده بالایی داشته و باید انتظارات را نسبت به آن بالا برد.  Mi Mix 2S اسمارتفونی پرچمدار بود که کمپانی چینی برنامه های بزرگی برای آن داشته و قصد دارد این محصول را با ویژگی های بزرگی همراه سازد.

 Mi Mix 2S

گوشی هوشمند بی حاشیه

البته برخی ویژگی های آن را باید تقریبا مشابه نسخه اصلی دانست و در طراحی بی حاشیه و جذاب محسوب می شود. طراحی در هر گوشی هوشمندی از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار می رود  Mi Mix 2S نیز در دسته گوشی های هوشمندی با این ویژگی قرار گیرد. براساس تصاویر پیشین بهینه سازی در طراحی این گوشی هوشمند صورت گرفته اما بسیار انبوه نیست تا بتوان محصول شرکت شیائومی درست پیش بینی کرد.

می میکس ۲اس اسمارتفونی با طراحی قابل توجه بوده که شرکت شیائومی قصد دارد ویژگی های بزرگی را برای آن در نظر گیرد. اسمارتفونی که شرکت چینی آن را بسیار قابل توجه دانست و در لیست بهترین محصولات شرکت چینی به شمار آورد. می میکس ۲اس همانند نسخه اصلی بی حاشیه بوده و در مشخصات نیز بسیار قدرتمند و قابل توجه است. شیائومی سعی داشته گوشی های هوشمند بزرگی را برای خود در نظر گیرد و در این میان باید به می میکس ۲ اس اشاره کرد. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون می میکس ۲اس منتشر شده که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند.

انتظار می رود در MWC 2018 شرکت شیائومی یکی از چند محصول شایعه شده را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. شایان ذکر بوده برند چینی در تلاش است تا محصولات بزرگی را برای این نمایشگاه پیش رو در نظر گرفته و رونمایی کند. همانطور که می دانید شایعات پیرامون اسمارتفون های آینده کم نیستند و برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *