Mi 7 شیائومی در MWC 2018 رونمایی نمی شود

بدون دیدگاه

Mi 7

Mi 7 شیائومی در MWC 2018 رونمایی نمی شود

متعددی باشیم و تنها تعداد معدودی برای این رویداد مهم صنعت تلفن هوشمند آماده ساختند. از جمله آنها باید به سامسونگ و سونی پرداخت اگرچه سایر برندها نیز حضوری خواهند داشت اما این دو کمپانی قصد دارند به معرفی محصولی جدید بپردازند و پرچمدار ۲۰۱۸ را رونمایی کنند. پرچمداری که به مشخصات رده بالایی مجهز بوده و می تواند رضایت مخاطبش را به خوبی جلب کند.

Mi 7 پرچمدار

Mi 7

در این میان به نظر می رسد شیائومی آمادگی لازم را برای معرفی یکی از مهمترین تلفن های هوشمند خود ندارد. گوشی هوشمندی که مشخصات رده بالایی داشته و می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. در حالی که پیشتر شایعات خبر از رونمایی Mi 7 در MWC 2018 می دادند اما گزارش هایی منتشر شده که می گوید شیائومی برنامه ای برای معرفی این گوشی هوشمند نداشته و آن را در رویداد اختصاصی دیگر رونمایی می کند. اگر این گزارش صحت داشته باشد باید در اواسط سال ۲۰۱۸ طی رویدادی محصول جدید شیائومی را شاهد باشیم. کمپانی شیائومی سال جاری می خواهد چندین مدل پرچمدار معرفی کند که از جمله باید به Mi 7، Mi Mix 3 و برخی دیگر اشاره داشت.

 

چینی ها سخت در تلاش هستد تا رقابتی بزرگ را با رقبا دیرینه داشته باشند اگرچه خود تاریخ بزرگی نداشته و چند سالی از تاسیس آنها می گذرد. جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا شرکت شیائومی بزودی با برگزاری رویدادی محصولات جدید خود را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. همانطور که می دانید شایعات همیشه هستند و تا زمانی که حقیقتی در کار نباشد نمی توان به گزارش های بی اساس بسنده کرد.

منبع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *