رسمی: MIUI 10 در مراسم بزرگ هشتمین سال تولد شیائومی معرفی خواهد شد!

بدون دیدگاه

Miui 10

MIUI 10

همان طور که میدانید ۱۰ خرداد تولد شیائومی می باشد.و این شرکت برنامه های بزرگی را برای این روز تدارک دیده است. مهم ترین آنها معرفی پرچمدار جدید شیائومی میباشد که بزرگترین دغدغه نام آن می باشد:

Mi 7 یا Mi 8 ؟

 

احتمالا نسخه خاصی از این گوشی در این مراسم معرفی شود. اما محصول غیر فیزیکی که توسط حساب ویبو شیائومی تایید شده است نسخه جدید رابط کاربری این شرکت یعنی MIUI 10 میباشد. پوستری که شیائومی منتشر کرده اشاره مستقیم به این مورد دارد.

در زیر پوسته نوشته ی زیر وجود دارد:

“من سریع تر از رعد و برق هستم” . درحالی که در نسخه قبلی شعار شیائومی این بود:

“سریع مثل رعد وبرق” . با این توصیف ها میشود فهمید که شیائومی بازهم برای بهبود سرعت رام خود اقدام کرده است. به نظر من اگر مصرف باتری را آنچنان تحت تاثیر ندهد عملی کاملا قابل تحسین است.

البته فقط سرعت تنها بهبودی نیست که شیائومی در نظر گرفته است. اگر با توجه به اظلاعات قضاوت کنید MIUI 10 بهبودهای دیگری نیز کرده است. یکی از این موارد رابط کاربری بدون لگ و نرم است.

شیائومی نسخه آزمایشی این رام را برای چند گوشی عرضه کرده بود.

 

Miui 10

تیزر رسمی معرفی MIUI 10

همچنین تصاویری که قبلا در شبکه های اجتماعی خود منتشر کرده بودیم. اشاره مستقیم به تغییرات رابط کاربری برای راحت تر و سریع تر شدن عملکرد دارند.

 

همچنین چهارمین غول اسمارتفون دنیا در Mi Mix 2s دستیار صوتی هوشمند خود را برای رام چینی معرفی کرده بود. انتظار میرود این دستیار صوتی هوشمند در MIUI 10 جهانی شود. برای خواندن بررسی تخصصی MI MIُX 2ْS اینجا کلیک کنید.

 

یک خبر فوق العاده قبلا توسط مدیران نرم افزار این شرکت تایید شده بود: استفاده از هوش مصنوعی در نسخه ۱۰ بود. خوشبختانه در کد های MIUI 10 بخش هایی در مورد دوربین و  عملکرد سخت افزاری با هوش مصنوعی آمیخته شده اند. خبر بهتر این هست که هوش مصنوعی رام تنها به این دو بخش محدود نمیشود و بسیار گسترده تر است.

انتظار می رود می ۸ از جدیدترین چیپست کوالکام یعنی snapdragon 845 استفاده کند. بنا به شایعات می ۸ از شارژ سریع ۴ کوالکام استفاده خواهد کرد.

همچنین انتظار میرود که نسخه اندروید ۸ برای گوشی هایی نظیر نسخه هندی Redmi note 5 pro معرفی شود. هرچند شاید این مورد کمی زمان بر باشد.

 

مهم ترین انتظار کاربران از شیائومی این هست: Mi 8 را با MIUI 10 تنها محدود به چین حتی به مدتی کوتاه هم نباشد.

 

منبع: GizChina و اطلاعات نویسنده


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *