با iPress، وب سایت وردپرسی خود را مدیریت کنید

بدون دیدگاه

ipress-for-wordpress-3-1

مدت ها بود که خود ما وینفونی ها نیز انتظار نشر چنین برنامه ای را می کشیدیم. برنامه ای یونیورسال که بتوان وب سایت وردپرسی را با آن مدیریت کرد. iPress For WordPress نام برنامه ای است که برای ویندوز ۱۰ ارائه شده و امکان ویرایش کردن وب سایت وردپرسی را به شما می دهد. با شیائومی ایران همراه باشید تا نحوه ی عملکرد آن را ببینید.

iPress امکانات ابتدایی ویرایش وردپرس را برای کاربر فراهم می کند و شما نمی توانید با آن به تمام قسمت های ویرایشگر خود متصل شوید. ام این به عنوان اولین برنامه ی یونیورسال برای وردپرس می تواند قابل قبول باشد، تا این که در آینده امکانات برنامه افزایش پیدا کند.

امکانات برنامه:

  • افزودن نوشته
  • افزون برگه
  • مدیریت نوشته ها
  • مدیریت برگه ها
  • مدیریت رسانه
  • مدیریت کاربران
  • مدیریت دسته ها
  • بارگذاری متحوا در رسانه

توجه داشته باشید امکاناتی که در بالا ذکر شده، در حد امکاناتی است که وردپرس در حالت پیش فرض ارائه می دهد. پس اگر افزونه ای نصب کرده باشید، هیچ تاثیری در افزایش امکانات این برنامه مشاهده نخواهید کرد.

راه اندازی و تصاویر:

ipress-for-wordpress-1

برای اولین بار که وارد برنامه می شوید، به این صحنه برخورد می کنید. در قسمت Website Url باید آدرس سایت خود را وارد کنید. مثلا “http://XiaomiIran.ir“. در قسمت های Username و Password هم که باید شناسه و رمز عبور خودتان را وارد کنید. سپس دکمه ی Sign in را بزنید.

ipress-for-wordpress-11

خب من وارد برنامه شدم. همانطور که می بینید، آخرین مطلب من در صفحه ی اول نمایش داده می شود. من می توانم با انتخاب آن، مطلب را ویرایش کنم.

ipress-for-wordpress-10

اگر بخواهم مطلب جدیدی بنویسم، باید از قسمت New Post اقدام کنم. سپس در صفحه ای مثل تصویر بالا شروع به نوشتن کنم. اگر می خواهید کد های Html مطلبتان را ویرایش کنید دکمه ی Text Editor را بزنید و اگر می خواهید حالت دیداری مطلبتان را هنگام ویرایش داشته باشید، دکمه ی Visual Editor را بزنید.

ipress-for-wordpress-2

قسمت Media هم که همان کتابخانه است. شما می توانید به متحوای بارگذاری شده دسترسی داشته باشید و آن ها را مشاهده کنید. از قسمت Upload Media متحوای جدید بارگذاری کنید.

اگر هم خواستید که اکانت یا وب سایت را عوض کنید، از قسمت Settings قابل انجام است.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *