« قبل از خرید و عضویت حتما مطالعه نمایید»

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه شیائومی ایران به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت شیائومی ایران هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه شیائومی ایران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

عضویت و نظردهی در سایت

۱- کليه مطالب بايد با قوانين جمهوري اسلامي ايران مطابفت داشته باشد.

۲ – از ارسال نظرات غير مجاز و غير اخلاقي پرهيز کنيد در غير اين صورت نظر شما حذف خواهد شد.

۳ – هيچ گونه مسئوليتي از نظراتی که توسط شما ارسال مي شود به عهده اين سايت نبوده و مسئوليت آن به عهده نويسنده نظر است.

۴ – از تبليغ اين سايت در سايت هاي غير اخلاقی و سايت هايي که مطابق با موازين جمهوري اسلامي ايران نيست پرهيز کنيد.

خرید از فروشگاه

۱- برای خرید کالا وارد کردن فیلدهای ستاره دار و به خصوص تلفن تماس ضروری می باشد.

۲ – کالاهایی که به صورت «کارت به کارت» و آنلاین از طریق پرداخت اینترنتی خریداری می شوند دارای امتیاز ویژه سایت می باشد.

۳- تمامی کالاها قبل از ارسال و رسیدن به دست مشتری تست خواهد شد و فقط در صورت خرابی سخت افزاری مانند: آنتن دهی یا لمس یا اسپیکر یا … با مدل مشابه تعویض خواهد شد.

**فروشگاه شیائومی ایران هیچ مسئولیتی در مورد انتخاب کالاها توسط کاربر ندارد و تمامی امور در مورد انتخاب کالا به عهده خریدار می باشد

**فروشگاه شیائومی ایران متعهد به ارائه کالای نو بوده و به هیچ عنوان کالای دست دوم در این وبسایت به فروش نمی‌رسد

**از زمان دریافت کالا ۷ روز فرصت تست جهت اعلام نقص سخت‌افزاری به خریدار داده شده و در صورت گذشت این مدت هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود

**در صورت اعلام خرابی در مهلت تست خریدار موظف است کالا را فورا برای فروشگاه شیائومی ایران ارسال نموده تا متخصصین ما ضمن بررسی ۴۸ تا ۷۲ ساعته نتیجه را اعلام و در صورت تایید مشکل اعلامی، با تعویض کالا موافقت نمایند. بدیهی است در صورت عدم وجود مشکل پس از دریافت هزینه تست از خریدار، کالا عودت داده خواهد شد.

**کالای خریداری شده ظرف مدت ۲ الی ۳ روز کاری برای خریدار ارسال خواهد شد.

**در صورت استرداد بی‌دلیل و بدون نقص فیزیکی و در صورت تمییز و سالم بودن کالا , ۲۰% مبلغ کالا از خریدار کسر خواهد گردید ( در مواردی که بدون هیچ گونه مشکل در دستگاه مشتری قصد مرجوعی دارد)

۴ – در صورت ارسال کالا بعد از دو مرتبه به نشانی فرستنده و عدم دریافت آن یا نبودن شخص در محل , شخص فقط ۴۸ ساعت مهلت برای مراجعه و پاسخ گویی دارد و در صورت جعلی بودن آدرس یا مشخصات , شخص مورد پیگرد قانونی مطابق با قوانین پلیس سایبری – قانون فروشگاه ها شامل مجازات کیفری خواهد شد.

**توجه کنید سیستم پرداخت برای برخی گوشی های برند اصلی به دلیل نوسان قیمت بازار فقط از روش کارت به کارت می باشد و در غیر این صورت ارسال کالا امکان پذیر نمی باشد،

۵ – کالاهایی که مشمول تخفیف ویژه می‌شوند هزینه ارسال آن از خریدار دریافت خواهد شد.

طرح تشویقی به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید(پروموشن) است، فروشگاه شیائومی ایران تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. هرینه ارسال سفارش برای بخش طرح تشویقی به ازای هر کالا به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

۶ – برای جلوگیری از تخلف برخی افراد سودجو IP هنگام ثبت سفارش در دیتا بیس سایت ذخیره می شود و در موارد دیگر کارایی ندارد.

** فروشگاه شیائومی ایران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

رعایت کردن تمامی موارد ذکر شده الزامیست و در غیر این صورت تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد.

خریدار در صورت خرید کالا مستلزم به رعایت شرایط فوق می باشد و در غیر این صورت استرداد کالا امکان پذیر نمی باشد.