شیائومی به فروش بزرگ خود در سال ۲۰۱۷ رسید

بدون دیدگاه

شیائومی به فروش بزرگ خود در سال ۲۰۱۷ رسید

شرکت شیائومی اگرچه مدت زمان طولانی از آغاز به کار آن نمی گذرد اما در این مدت توانست با تولید محصولات دیجیتالی مختلف به عنوان گوگل چین محسوب شده و بسیار در جهان شناخته شده شود. تاکنون شاهد معرفی و عرضه دستگاه های مختلفی چون لپتاپ، تبلت، تلفن هوشمند، دستبند تناسب اندام و برخی دیگر از این برند چینی بودیم و هر روز بر میزان فروش این نوع محصولات افزوده می شود. برند چینی همیشه در نظر داشته بهترین را به مشتریان خود ارائه دهد و با تاسیس خود در سال های گذشته به یک برند بزرگ در صنعت فناوری تبدیل شود.

تاکنون تلفن های هوشمند این شرکت بسیار توانست موردتوجه مخاطبین و طرفداران قرار گیرد و انتظار نمی رفت خودروساز بتواند موفقیتی در این میان کسب کند. شایعات پیرامون محصولات شیائومی کم نبوده و هر گاه کمپانی قصد داشت محصول جدیدی را معرفی کند، سعی می کرد بهترین را به مشتریان ارائه دهد. براساس گزارش های انتشاریافته، شیائومی در کسب درآمد سال ۲۰۱۷ خود توانست سود فراوانی را شامل حال خود کند و به یک کمپانی پرفروش در محصولات تبدیل شود. گفته شده افزایش درآمد ۱۷ درصدی یکی از بزرگترین دستاوردهای این برند چینی به شمار می رود که بخش بزرگ آن توسط فروش گوشی هوشمند فراهم آمده است.

پیش بینی کارشناسان اقتصادی نشان می دهد این شرکت هدف گذاری کرده تا به سود حداقل یک میلیارد دلاری خواهد برسد که رقم هنگفتی را دربرمی گیرد. البته این سود با درآمد ۱۷ تا ۱۸ میلیارد دلاری که شیائومی در سال ۲۰۱۷ کسب کرده، میسر می شود و نمی توان به سادگی این رقم را برای چنین شرکتی ممکن دانست. اما گزارش ها نشان می دهند سود این شرکت بیش از ۲ میلیارد دلار است که با فروش محصولات دیجیتالی یا همان هوشمند میسر شده و شاهد فروش بزرگی برای این شرکت چینی هستیم. شیائومی همیشه در زمینه فروش به نوعی خوش شانس بوده و توانسته با سود فراوانی رو به رو شود.

آخرین پیش بینی ها نشان می دهد باری دیگر باید شاهد موفقیت بزرگ شیائومی در کسب درآمد و سود باشیم. اگرچه در برخی زمینه ها چون لپتاپ تجربه فروش شیائومی چشمگیر نبود، اما در بخش تلفن هوشمند سود فراوانی شامل حال کمپانی شده که در میان رقبای چینی متعدد نیست و بیشتر با فروش محدود و کوچکی دست و پنجه نرم می کنند. همچنین فروش آنلاین نیز در این فروش بالا بی تاثیر نبوده و توانسته انتظارات شیائومی را فراتر از آنچه پیش بینی کرده رقم زند. گفته می شود میزان فروش کمپانی در منطقه خاورمیانه بسیار بیش از انتظار بوده و توانسته فروشی را برای کمپانی به ارمغان آورد که دور از انتظار بود.

البته شیائومی خود به این آمار و ارقام اشاره نداشته بنابراین نمی توان دقیقا گزارش های کسب شده را حقیقی دانست. گزارش هایی که براساس داده های کارشناسی و پیش بینی های پیش از اعلام شیائومی فاش شدند. به هر حال باید منتظر ماند تا شرکت شیائومی این اطلاعات را رسما خود اعلام کند تا به حقیقت دست پیدا کند و آمار دقیقی را شاهد بود.

منبع


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *